26 grudnia 2016

Zapowiedź książki K.N. Haner "KOSZMAR MORFEUSZA"


K.N. Haner
KOSZMAR MORFEUSZA
Premiera: 7.02.2017
Cykl: Mafijna miłość (tom 2) 
 Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio

Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya — tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.

McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej mysli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna…
Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią.

O Autorce:

K.N. Haner – to pseudonim polskiej autorki, która w 2015 roku debiutowała powieścią Na szczycie, cieszącej się uznaniem wśród czytelniczek literatury kobiecej. Prywatnie K.N. Haner jest osobą bardzo rodzinną, wesołą i otwartą. Uwielbia pisać, czytać i gotować. Kocha polskie morze i Mazury. Marzy jej się nurkowanie na rafie koralowej u wybrzeży Australii. K.N. Haner to osoba niezwykle otwarta i zaraża pozytywną energią, o czym przekonają się Państwo czytając wywiad z Autorką podczas tegorocznych krakowskich Targów Książki: http://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-k-n-haner-zawsze-musi-byc-jakas-drama,nId,2304102
Miło mi poinformować, iż mój blog: Recenzje Beaty został Ambasadorem książki "Koszmar Morfeusza" K.N. Haner 
Recenzja i konkursy już niedługo :)

1 komentarz:

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata