18 listopada 2018

Jenn McKinlay "Wyszczekana miłość"


Prawdziwa miłość przychodzi niespodziewanie,·Carly wraca z podkulonym ogonem do rodzinnego miasteczka Bluff Point. Nie jest jednak sama. Towarzyszą jej stary labrador oraz wyjątkowo wygadana papuga, którzy dołączyli do niej, zanim jej życie rozpadło się na kawałki.
W lokalnym pubie spotyka seksownego fizjoterapeutę Jamesa. Mężczyzna stara się zdobyć jej serce, oferując pomoc w poszukiwaniach nowego domu zwierzakom Carly.
Gdy wreszcie kobieta zgadza się na randkę, wydaje się jej, że mogłaby być w końcu szczęśliwa. Jednak James ma sekrety i jeśli nie otworzy się, przed Carly, to ich uczucie nie przetrwa.

TYTUŁ: Wyszczekana miłość
AUTOR: Jenn McKinlay
CYKL: Bluff Point (tom 2)
WYDAWNICTWO Kobiece


Wiele osób na świecie jest miłośnikami zwierząt i uwielbia ich. Ja, choć kocham te śliczne czworonogi to moja alergia mi na to nie pozwala. Tak, więc swoją miłość przelewam na papier gdzie mogę poczytać o czworonogach a że pierwsza część cyklu Bluff Point bardzo mi się spodobała tak, więc chciałam się dowiedzieć jak potoczyły się losy innych bohaterów.

Choć wcześniej mieliśmy okazję poznać Carly z pierwszej części, jako przyjaciółkę Mac. Dzięki temu jak autorka przedstawiła mi książkę „Zakochani po uszy” wiedziałam, że akcja oraz bohaterowie nie mogli być przestawieni gorzej. W tej książce znalazłam bardzo dużo momentów gdzie mogłam się śmiać, płakać a potem znów się śmiałam. Psiak Saul, który jest na pierwszym planie i papuga Ike oraz oczywiście możemy jeszcze spotkać niepełnosprawnego psa i złotą rybkę. Bardzo ucieszył mnie fakt, iż w tej powieści autorka nie skupiła się tylko na głównej parze Carly i James, lecz także na zwierzętach i ich przyjaciołach.  To dzięki temu powieść stała się przezabawna i ciepła tak, aby mogła nam umilić czas w wolnej chwili. 

Książkę czyta się lekko i przyjemnie a problemy głównych bohaterów są tak realistyczne i życiowe, że czytelnik bez problemu mógłby się z nimi utożsamić. Autorka książki bardzo dobry sposób opisywała sytuację zdarzeń książki, język i styl jest zrozumiały dla czytelnika. Ta powieść skradła moje serce i zamknęła je bezpowrotnie. Sceny są tak precyzyjnie napisane, że zamykając oczy wszystko sobie dokładnie wyobrażałam bez większego problemu. Książkę mogę polecić każdemu, kto chce spędzić miło wieczór. Teraz czekam na trzecią część która ma swoją premierę już w styczniu :) 

Za możliwość przeczytania książki dziękuję

5 komentarzy:

 1. Teraz mam ochotę na bardziej wymagające książki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie czytałam tej książki. Myślę że z chęcią ja przeczytam :) pozdrawiam :) www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę, czyli całkiem fajny kawał literatury!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie słyszałam do tej pory o tym tytule, a widzę, że warto to zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Takich lektur teraz nigdy nie za wiele :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata