4 stycznia 2019

K. Bromberg "Niszczący sekret"


Pamiętacie emocjonującą historię seksownego baseballisty i odważnej fizjoterapeutki. Gdyż to nie jest koniec ich opowieści a dopiero teraz zaczyna wszystko układać się w całość i tajemnice, które do tej pory były skrywane będą musiały być odsłonięte gdyż o to w życiu chodzi by mieć czysty umysł i otwarte serce.

Scout Dalton w jednej chwili musiała podjąć decyzję, z której nie jest zadowolona. To nie o nią chodziło, lecz o jej ukochanego. Decyzja ta w jej mniemaniu ma uchronić go, lecz co gdy Easton nie chce pomocy? Easton Wylder jest pierwszoligowym graczem, który jest oddany i lojalny swojej drużynie. Nie wie tylko, że nowy szef klubu czeka tylko na możliwość, aby pozbyć się go z drużyny. Gdyby nie czysty przypadek nikt by o tym się nie dowiedział. Żal i rozgoryczenie przemawiają przez niego, choć tak naprawdę wie też, że jego sekret może zniszczyć wszystko. Nie wie tylko ile osób wokół niego ma sekrety, o których nie mówią?
 Co będzie z karierą Eastona?
Czy Easton otworzy się przed ukochaną i wyjawi jej swój sekret?
Czemu tak naprawdę Santiago pojawia się w drużynie Eastona i co ma z tym wspólnego Cal?

Drugi tom serii Mój zawodnik jest to niebywałe i zaskakujące, zwieńczenie historii Eastona i Scout. To właśnie K. Bromberg potrafi zagrać na moich emocjach i uczuciach. Wiele skrajnych wydarzeń, przez które momentami czytałam z zapartym tchem tak, aby jak najszybciej dowiedzieć się, co będzie dalej.

Easton tak jak w poprzednio nie zmienia się, lecz ma wiele sekretów, o których nie mówi. Boi się, co pomyśli o nim ukochana a co najważniejsze ojciec i fani. Zawsze czekał na pochwałę od ojca, lecz kiedy dowie się także, co jego rodzice ukrywają przed nim postanawia żyć i nie przejmować się czyjąś opinią tylko żyć po swojemu. To dzięki temu zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni a w między czasie postanawia stworzyć związek taki prawdziwy jak nigdy dotąd tylko czy już nie będzie na niego za późno?

Scout wciąż próbuje wypełnić ostatnie życzenie ojca, który jest śmiertelnie chory. To właśnie dzięki swojej determinacji i chęci walki postanawia walczyć o związek, który przez chwilę został bardzo mocno nadszarpnięty. Jej opinia na temat zawodnika i jednocześnie ukochanego nie podoba się jej, lecz zrobi wszystko, aby pomóc mu jak najlepiej może. To właśnie w tej części to Scout wydaje się najmądrzejszą i najbardziej rozsądniejszą osobą. Zawsze wie jak pomóc Eastonowi i co powiedzieć tak, aby załagodzić sytuację.

Autorka napisała powieść tak bardzo życiową, która chwyta za serce i nie puszcza aż do ostatniej strony. Każde zdanie, strona a nawet rozdział jest starannie przygotowany dla czytelnika, za co ogromnie dziękuje autorce. Książkę czyta się bardzo przyjemnie i lekko i co najważniejsze szybko. Ja po przeczytaniu potrzebowałam kilku chwil, aby dojść do siebie. Język i styl autorki jest przyjemny w odbiorze a postacie są ciekawie wykreowane, że nie sposób odłożyć książki na bok dopóki nie skończy się czytać. A teraz z niecierpliwością czekam na następną powieść autorki.


„Niszczący sekret” jest to opowieść pełna uroku, czaru, magi, tajemnic i zagadek. Książkę czytałam z zapartym tchem a tajemnice, jakie pojawiły się na drodze nie pozwoliły mi odłożyć książkę na bok. Podczas czytania przewijały się przeze mnie emocje, lecz najbardziej nie mogłam zrozumieć jak tak można kimś manipulować i bazować na czyjejś naiwności. Autorka poświęciła chwilę, aby nam pokazać jak ważne jest zaufanie w związku i nie tylk. Na szczęście mając przy swoim boku kochające osoby możemy pokonać nawet te najgorsze trudności w naszym życiu.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Editio Red

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata