11 września 2019

K. Bromberg "Płonąca namiętność"


Oto drugi tom trylogii Życiowi bohaterowie pióra K. Bromberg
Książki tej serii opowiadają historie trzech braci Malone. Drugi z nich, Grady, jest strażakiem, odważnym, charyzmatycznym i pewnym siebie, a przy tym seksownym i przystojnym. Nie jest jednak szczęśliwy. Skrywa gorzką tajemnicę, a poza widocznymi bliznami na plecach nosi także te niewidoczne. Wydaje się, że jego dzielne, poranione serce jest do cna wypalone. Aż któregoś dnia w jego życiu pojawia się szczególna kobieta...
Dylan McCoy jest utalentowaną autorką tekstów piosenek. Wielokrotnie się sparzyła. Na swoim mężczyźnie, który okazał się kłamliwym dupkiem. Na umowie z wytwórnią, która zmusiła ją do dalszej pracy z tymże kłamliwym dupkiem. Na własnej agentce, która zamiast przyjąć do wiadomości fakty i spróbować jakoś pomóc jej się pozbierać, nalegała, aby Dylan nadal udawała szczęśliwą kobietę w trwałym związku. Dopiero wyjazd, do Sunnyville ma przynieść wytchnienie. Dylan postanawia nie narażać się na kolejne rozczarowanie i dać sobie na dłużej spokój z facetami. I wtedy poznaje swojego współlokatora. To Grady Malone, który jest szczególnym mężczyzną...
Oboje przez pewien czas muszą dzielić jedno mieszkanie. Oczywiście najbezpieczniej byłoby, gdyby pozostali dla siebie tylko współlokatorami. Iskra zauroczenia pada jednak na podatny grunt. Z początku nic wielkiego się nie dzieje. Dopiero pewna nieoczekiwana wizyta sprawia, że temperatura niebezpiecznie wzrasta... a ryzyko pożaru rośnie. Od tej chwili emocji będzie coraz więcej! Przekonasz się, że bardzo łatwo jest utracić kontrolę nad ogniem, a miłość ma cudowną moc, która chroni przed zranieniem i pomaga uleczyć najgorsze oparzenia!
Nie chcesz się oparzyć? Strzeż się płomieni!


Kiedy na tapecie pojawia się K. Bromberg z najnowszą książką nie zastanawiam się długo i sięgam po nią. Tym razem zauroczyła mnie autorka najnowszą serią „Życiowi bohaterowie”. „W kajdankach miłości” mieliśmy okazję poznać w tym roku a wczoraj swoją premierą miała trzecia część „Warta ryzyka”. Zastanawiam się tylko, co tym razem Grady Malon przedstawi nam w swojej historii.

Poznajemy Dylan McCoy, która niedawno rozstała się z swoim chłopakiem. Jest utalentowaną autorką tekstów piosenek i wraz z byłym musi dokończyć projekt, więc aby odpocząć i zdobyć nowe siły postanawia wyjechać do Sunnyville. Wynajmuje pokój od przyjaciela brata. Już od samego początku wszystko wydaje się normalnie do pewnego momentu. Przeszłość odciśnie się piętnem na tym, co teraz a wszystko zależy tylko od nas, co postanowimy zrobić. Grady Malone to mężczyzna z bliznami na zewnątrz i wewnątrz. Zawód, jaki wykonuje jest niebezpieczny, czyli jest strażakiem. Z natury jest wesoły i lubi żartować i tym sposobem roztacza aurę pozytywnym humorem. Tylko tak naprawdę za maską wesołka skrywa coś, co go trapi i męczy koszmarami.
K. Bromberg pisząc tą powieść chyba nie wiedziała, co robi. Ta książka jest tak wciągająca, iż chwila a mnie nie było. Znalazłam się w świecie Grady i Dylan. Czytając z wypiekami na twarzy nie wiedziałam jak dalej potoczą się losy naszych głównych bohaterów.

„Płonąca namiętność” jest to powieść bardzo mi się spodobała a nawet mogę powiedzieć, iż pochłonęłam ją. Autorka dbając o czytelnika dostarcza nam wielu emocji. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na trzecią część o Graysonie Malone. Zachęcam do przeczytania książki! Ja z zapartym tchem sięgam po kolejną część dowiedzieć się jak skończy się to wszystko. Zapraszam do „Warta ryzyka”

Za możliwość przeczytania książki dziękuję 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata