14 listopada 2018

Vi Keeland "Tylko dla Ciebie"


Gorąca kontynuacja powieści Tylko twój. Jack i Sydney próbują zbudować prawdziwy związek. Jednak, gdy Sydney otrzymuje zawodową propozycję nie do odrzucenia, postanawia z niej skorzystać. Spotyka mężczyznę, który postanawia o nią zawalczyć. Jak zareaguje na to Jack?
Drugi tom seksownej historii, która miała swój początek w raju
Jack i Sydney spędzili tydzień w raju. To miała być tylko wakacyjna przygoda, ale szybko się okazało, że dla obojga wspólny czas znaczy coś więcej.
Teraz próbują zbudować prawdziwy związek i wszystko wskazuje na to, że mają szansę na szczęśliwe zakończenie. Jednak Sydney otrzymuje propozycję zawodową, o jakiej zawsze marzyła i postanawia, że nie zmarnuje takiej szansy.
Podążając za marzeniami, Sydney wyrusza w tournee. Podczas koncertów towarzyszy jej mężczyzna, któremu nie jest obojętna. Czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu?

TYTUŁ: Tylko dla Ciebie
AUTOR: Vi Keeland
CYKL: Cole (tom 2)
WYDAWNICTWO Kobiece


„Tylko dla ciebie” to drugi tom bestsellerowej powieści serii Cole. Pierwszy tom mieliśmy okazję poznać w lipcu gdzie bardzo wielu czytelnikom przypadł do gustu a tym bardziej mnie. Przyznam się szczerze, że nie mogłam doczekać się kontynuacji dalszych losów Sydney i Jack’a a tym bardziej, że przeczytałam opis drugiej części i miałam obawy jak się to wszystko skończy. Kiedy tylko dostałam książkę do recenzji postanowiłam przeczytać bez zastanowienia.

Tak jak poprzednio głównymi bohaterami są Sydney i Jack. Po namiętnym romansie w raju czas wracać do rzeczywistości. Bardzo szybko zdają sobie sprawę, że ten wakacyjny romans to coś więcej. Postanawiają zbudować prawdziwy związek, lecz Sydney dostaje propozycję, o jakiej zawsze marzyła. Zgadza się i wyrusza w tournee z mężczyzną, któremu nie jest obojętna. Los postanawia namieszać w ich związku i życiu zawodowym. Autorka wykreowała bohaterów naprawdę bardzo świetnych, którzy nie zmienili się a ich historia uzmysłowiłam jak daleka jest droga do wspólnej przyszłości a zwłaszcza związek na odległość. Dlatego byli wobec siebie szczerzy nawet i nie mieli przed sobą tajemnic. Powieść jest skrupulatnie opisana tak, że nie możemy przeczytać drugiej część bez poznania poprzedniej.

Książka jest napisana prostym językiem, co dzięki temu szybko się czyta. Niektóre opisy były dla mnie tak doskonale opisane, że z zamkniętymi oczami wszystko widziałam.  Autorka kolejny raz zaskoczyła mnie i to bardzo miło. A teraz wiem, że na kolejną książkę będę czekać z utęsknieniem. 

„Tylko dla ciebie” jest to książka, która od samego początku bardzo mi się podobała. Muszę nawet przyznać, iż jest dużo lepsza od poprzedniej część i bardziej wciągająca. Autorka już nie jeden raz mnie zaskakiwała, lecz tym razem może nie wniosła do mojego życia wielu ach i och, ale z pewnością pozwoliła mi mile umilić dzień.


Za możliwość przeczytania książki dziękuję

4 komentarze:

 1. Również miło spędziłam czas przy tej książce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Duże szanse, że przeczytam :) Lubię takie bajki literackie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ tu u ciebie ładnie! Dlaczego wcześniej tubnie trafiłam?

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba jednak ten cykl sobie odpuszczę, póki co mam przesyt takich książek...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli odwiedzasz bloga i czytasz posty to pozostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło bo wtedy wiem, że moje starania nie poszły na marne.
Miłego czytania.
Beata